استقرار شيذن – تاي (وضعيت طبيعي بدن) در كاراته
استقرار شیذن – تای (وضعیت طبیعی بدن) در کاراته
خرداد ۲۸, ۱۳۹۷
استقرار كوكوتسو-داچي(ايستادن متمايل به عقب) در كاراته
استقرار کوکوتسو-داچی(ایستادن متمایل به عقب) در کاراته
تیر ۱۱, ۱۳۹۷
آموزش دفاع شخصی رهایی دست از دستبند

فیلم آموزش دفاع شخصی رهایی دست از دستبند می تواند برای هر شخصی بسیار مفید باشد. شما در این فیلم آموزش خواهید دید که اگر دستان شما بوسیله بست های پلاستیکی که امروزه برای بستن هرچیزی بکارگرفته می شوند بسته شد به راحتی دستان خود را آزاد نمایید.

بست های پلاستیکی از محل گیره خود دچار ضعف می باشند. این بدان معناست که اگر بخواهیم دستان خود را آزاد کنیم می توانیم از ضعف در این قسمت استفاده کرده و خود را رها کنیم. اگر دستان شما بوسیله بست پلاستیکی بسته شد؛ که در این فیلم همانطور که می بینید دستان فرد بوسیله ۲ بست به صورت همزمان بسته می شود، در ابتدا باید سعی کنید تا آنجا که می شود دستان خود را بهم بچسبانید و بست را به دور دستان خود محکم کنید. پس از آن دستان خود را به طرف بالا و پشت سر ببرید و سپس با تمام قدرت دستان خود را به پایین و دو طرف بدن خود بکشید. این ضربه همانطور که در فیلم هم مشاهده می کنید باعث می شود تا براحتی بست ها پاره شده و دستان شما آزاد گردد.

لازم به ذکر است که این راهکار برای بسته شدن دستان شما با هر تعداد بستی امکان پذیر است. بنابراین در صورتی که دستان شما بوسیله یک بست نیز بسته شده باشد به همین روش می توانید دستان خود را آزاد نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *