برتری ووشوکاران ایرانی در رقابت تدارکاتی برابر اندونزی

هفتمین دوره مسابقات جودو قهرمانی پیشکسوتان کشور ویژه زیر۵۰سال
هفتمین دوره مسابقات جودو قهرمانی پیشکسوتان کشور
خرداد ۱, ۱۳۹۷
شوکی ماتسویی
شوکی ماتسویی
خرداد ۱, ۱۳۹۷
برتری ووشوکاران ایرانی در رقابت تدارکاتی برابر اندونزی

به گزارش فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران؛ در اردوی مشترک تمرینی ملی پوشان ایران و اندوزی که از روز ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر تهران برگزار می گردد، برتری ووشوکاران ایرانی در رقابت تدارکاتی برابر اندونزی حاصل زحمات ملی پوشان کشورمان بود.

ووشوکاران اندونزی یک ماه در کشورمان تمرین خواهند داشت و در این بین رقابت های تدارکاتی را نیز برگزار می کنند. لازم به ذکر است که کشور اندونزی میزبانی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را عهده دار است.

برتری ووشوکاران ایرانی در رقابت تدارکاتی برابر اندونزی

بر همین اساس، امروز (سه شنبه) نخستین رقابت تدارکاتی بین تیم های اندونزی و ایران در آکادمی ووشو برگزار شد که ووشوکاران کشورمان در آن به پیروزی دست یافتند. در وزن ۵۶ کیلوگرم “رضا سبحانی” برابر “یوسف ویلی یانتو” دارنده دو مدال طلا و نقره مسابقات قهرمانی جهان در رقابتی حساس و نزدیک و در پایان سه راند مبارزه به پیروزی دست یافت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم “عرفان آهنگریان” از سد “عبدل هریس سوفیان” گذشت. در وزن ۶۵ کیلوگرم “علی محمدی” مقابل “یودی چایادی” به برتری رسید. در وزن ۷۰ کیلوگرم “عباس شیخی” مقابل “پوکا ریا یا” برنده شد. همچنین در بخش بانوان و در وزن ۵۲ کیلوگرم “الهه منصوریان” از سد “سلویا” گذشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *