ثبت نام رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه

کسب یک طلا یک نقره و چهار برنز در مسابقات جودو قهرمانی جوانان آسیا
کسب یک طلا یک نقره و چهار برنز در مسابقات جودو قهرمانی جوانان آسیا
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس آغاز شد
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
ثبت نام رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران، از امروز ثبت نام رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه آغاز گردید. گفتنی است رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، روز جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ ماه سال جاری در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می‌ شود. این رقابت ها به منظورانتخاب ملی پوشان کشورمان جهت حضور در هجدهمین دوره بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) که از ۶ شهریورماه و به مدت ۵ روز در اندونزی خواهد بود؛ برگزار می گردد.

برهمین اساس و با اعلام کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو، تست فنی ورود به اردوی تیم‌ملی پومسه در دو گروه زنان و مردان به منظور حضور در این رویداد روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ‌ماه به میزبانی خانه تکواندو انجام می‌شود. و ثبت نام برای حضور در این رقابت ها از امروز (دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ ماه) آغاز شده و تا روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت.

این رقابت‌ها در گروه زنان روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ‌ماه از ساعت ۸ صبح آغاز و در گروه مردان نیز در همین روز از ساعت ۱۳:۳۰ پیگیری خواهد شد. این رقابت‌ها در گروه مردان در رده‌ سنی ۱۸ تا ۳۰ سال خواهد بود.

کلیه علاقه مندان به حضور در اردوی تیم‌ ملی میبایست در هر سه ماده پومسه استاندارد، ابداعی و فرم‌ های جدید پومسه دارای قابلیت فنی لازم باشند. در بخش استاندارد فرم‌ های استاندارد ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ نیوپومسه بی ‌گاک ۱، ۲ و ۳ و همچنین پومسه ابداعی تست فنی به عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است که پس از پیشنهاد فدراسیون تکواندو جموری اسلامی ایران مبنی بر اضافه شدن پومسه به بازی‌ های آسیایی و موافقت کمیته برگزاری بازی ‌ها، برای نخستین بار در هجدهمین دوره این مسابقات شاهد برگزاری رقابت های پومسه خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *