رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس آغاز شد

ثبت نام رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه
ثبت نام رقابت های ورود به اردوی تیم ‌ملی پومسه
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷
کشیدگی عضلانی شانه
آسیب های ورزشی – کشیدگی عضلانی شانه
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷

به گزارش سایت فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران، با اعلام سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان اکبر احدی، رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس آغاز شد. به گفته اکبر احدی روز دوشنبه آینده ترکیب تیم ملی بزرگسالان کشورمان اعلام خواهد شد.

در حال حاضر تقریبا ۲۵ بوکسور کشورمان در اردوی تیم ملی بسر می برند. رقابتهای انتخابی تیم اصلی بوکس کشورمان به صورت مسابقات درون اردویی خواهد بود و بوکسورها در وزن های مختلف در اردوی تیم ملی باهم به رقابت خواهند پرداخت. لازم به ذکر است که این رقابتها جهت حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا می باشد.

رقابتهای انتخابی تیم ملی بوکس آغاز شد

در همین زمینه در گفتگویی که با مظاهری مربی تیم ملی بوکس کشورمان بعمل آمد مظاهری اینگونه بیان کرد که: ما پس از مسابقات قزاقستان به اردو رفتیم و از مسابقات بسیار خوب و امیدوار کننده قم که برای ورزشکاران زیر ۲۴ سال برگزار شده بود، تعدادی از جوانان مستعد را برگزیدیم و در این دوره از اردو ها استفاده کردیم. امیدواریم که این بوکسورها بتوانند نفرات جایگزین خوبی باشند. اردو در شرایط نسبتا مناسبی برگزار می شود و فدراسیون با تمام بضاعت خود برای این اردوها برنامه ریزی می کند. از مسئولان ورزش کشور درخواست داریم تا حمایت بیشتری از این رشته ورزشی داشته باشند. و امکانات مناسب تری را برای فدراسیون و در نتیجه برای ورزشکاران رشته بوکس در نظر بگیرند.

قهرمان پیشین بوکس آسیا افزود: دو تورنمنت دیگر تا قبل از بازی های آسیایی پیش رو داریم و سعی می کنیم تا از این دو مسابقه نهایت استفاده را ببریم. همان طور که شاهد بودید نتایج خوبی در رقابت های قزاقستان به دست آوردیم و از لحاظ روحی و تجربی میدان بسیار خوبی برای بوکسورهای جوان ما بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *