نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام ۲۰۱۸ تکواندو

شوکی ماتسویی
شوکی ماتسویی
خرداد ۱, ۱۳۹۷
آشنایی با فنون آیکیدو
آشنایی با فنون آیکیدو
خرداد ۷, ۱۳۹۷
نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو

نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو

به گزارش فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران، نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام ۲۰۱۸ تکواندو توانست برای کشورمان ۳ مدال نقره و یک مدال برنز را به همراه داشته باشد. فردا و در دومین روز این رقابت ها احمدی، خدابخشی، عرفانیان، محمدی، میرحسینی و اخلاقی به مصاف رقبای خود می‌روند.

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ ویتنام با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور از ساعت ۶:۳۰ صبح (به وقت تهران) امروز (شنبه ۵ خردادماه) در سالن «پوتوا» هوشیمینه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه ۵ خردادماه) هوگوپوشان اوزان ۵۴-، ۵۸- و ۷۴- کیلوگرم گروه مردان و ۴۶-، ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم گروه زنان با یکدیگر به مبارزه پرداختند که آرمین هادی پور و ابراهیم صفری (وزن ۵۴- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده (وزن ۵۸- کیلوگرم)، مهدی جلالی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، کیانا اخوان (وزن ۴۶- کیلوگرم)، ناهید کیانی و سودابه پورصادقی (وزن ۴۹- کیلوگرم) و طیبه پارسا (وزن ۵۷- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان در این روز بودند.

در پایان رقابت های روز نخست فرزان عاشورزاده، مهدی جلالی و ناهید کیانی عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند و آرمین هادی پور نیز به نشان برنز دست یافت. ابراهیم صفری، کیانا اخوان و سودابه پورصادقی نیز از کسب مدال بازماندند.

نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو -  فرزان عاشورزاده بر سکوی نایب قهرمانی

 

نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو -  کسب نشان برنز آرمین هادی پور

 

نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو -  مهدی جلالی بر سکوی نایب قهرمانی

 

نتایج روز نخست مسابقات آسیایی ویتنام 2018 تکواندو -  ناهید کیانی بر سکوی نایب قهرمانی

 

فردا یکشنبه ۶ خردادماه و در روز دوم، رقابت های اوزان ۶۳-، ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم مردان و ۵۳-، ۶۷- و ۷۳- کیلوگرم گروه زنان برگزار می شود که سروش احمدی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، مهدی خدا بخشی (وزن ۸۰- کیلوگرم)، پوریا عرفانیان و احمد محمدی (وزن ۸۷- کیلوگرم)، ملیکا میرحسینی (وزن ۶۷- کیلوگرم) و هانیه اخلاقی (وزن ۷۳- کیلوگرم) هوگوپوشان ایرانی در این روز هستند.

لازم به ذکر است که هدایت تیم مردان کشورمان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی است. هدایت تیم زنان کشورمان نیز برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی و مهناز حسین زاده به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی آسیا G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *